Sprejem bruck in brucev na Oddelku za filozofijo

Sprejem bruck in brucev na Oddelku za filozofijo (Avtorica fotografij: Taja Harris)

Sprejem bruck in brucev na Oddelku za filozofijo (Avtorica fotografij: Taja Harris)

Ob začetku novega študijskega leta smo na Oddelku za filozofijo pripravili prisrčen sprejem za študentke in študente prvega letnika. Zbrane je najprej pozdravila predstojnica oddelka Maja Malec, nato pa je skupaj s samostojnim strokovnim delavcem Domnom Mohoričem in knjižničarjem Markom Kitinom predstavila ključne informacije o študiju in delovanju oddelka.

V nadaljevanju je predsednica Študentskega filozofskega društva Zigi Omerzel opisala dejavnosti društva, koordinatorka tutorjev študentov Sofija Ivandič pa sistem tutorstva in možnosti, ki jih ta ponuja.

Srečanje se je zaključilo z vodenim ogledom fakultete, ki so ga pripravili tutorji.

Zadnje novice

Center za izobraževanje Filozofske fakultete na Tednih vseživljenjskega učenja

Utrinek iz izobraževanja

Namera o sklenitvi neposredne pogodbe: oddaja gostinskega obrata

Lokal K16 z gosti

Uspehi študentskih športnih ekip Filozofske fakultete

Odbojkarska ekipa študentk Filozofske fakultete (foto: Gregor Hribar)