Geomorfološke značilnosti Kočevskega Roga in Kočevske Male gore s poudarkom na fluviodenudacijskem površju

Avtor: Uroš Stepišnik, Petra Gostinčar

Knjiga je zanimiv prispevek k poznavanju površja v Sloveniji, saj sistematično obravnava doslej slabo poznano območje Kočevskega Roga in Kočevske Male gore. Prinaša rezultate podrobnega terenskega proučevanja območij s prevladujočimi fluvialnimi in denudacijskimi procesi sredi kraškega sveta in tamkajšnjih oblik, nastalih s fluvialnimi, denudacijskimi in periglacialnimi procesi.Knjiga je v PDF obliki dostopna tukaj.

Leto izida: 2012

Tip vezave: Elektronska izdaja

Zbirka: E-GeograFF

07. 05. 2024
Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje

Jezikoslovni dan: 2. študentska konferenca Oddelka za primerjalno in splošno jezikoslovje

08. 03. 2024
Oddelek za slovenistiko, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Simpozij raziskovalnega programa Slovenski jezik - bazične, kontrastivne in aplikativne raziskave

07. 03. 2024

Otvoritveni dogodek Dnevov enakosti spolov FF 2024

06. 03. 2024

On ve: Razbijamo predsodke. Gradimo mostove. Praznujemo skupaj.

06. 03. 2024
Oddelek za psihologijo, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani