Uvod v diplomacijo in mednarodne organizacije

Avtor: Boštjan Udovič, Tanja Žigon
Učbenik ponuja vpogled v temeljne značilnosti diplomacije in mednarodnega združevanja, obravnava izbrane mednarodne organizacije, opredeli vlogo Slovenije v njih, predstavi pa tudi najpomembnejše dokumente in različne aktivnosti, povezane z delovanjem mednarodnih organizacij. Besedilo popestrijo zanimivosti in citati , navedeni v posebnih okvirčkih, ob vprašanjih ob koncu vsakega poglavja študentke in študenti utrdijo svoje znanje, obsežen seznam literature in virov pa jim omogoča nadaljnji poglobljeni študij obravnavane tematike. Knjiga je dosegljiva v e-obliki na portalu BIBLOS.

Leto izida: 2020

Zbirka: Učbeniki FF

07. 05. 2024
Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje