Ekosistemska družbena ureditev, tiskovna konferenca in pogovor z avtorjem dr. Dušanom Plutom

Oddelek za geografijo in Oddelek za zgodovino Filozofske fakultete vabita na tiskovno konferenco in pogovor z avtorjem ob izidu znanstvene monografije z naslovom Ekosistemska družbena ureditev, ki jo je na skoraj 1800 straneh spisal zaslužni profesor dr. Dušan Plut. Znanstvena monografija je izšla v dveh zvezkih, sočasno v oddelčnih zbirkah GeograFF in Historia, ki izhajata pri Znanstveni založbi Filozofske fakultete.

Na dogodku bodo predstavljena ključna vsebinska sporočila obeh zvezkov monografije, v pogovoru z avtorjem pa bo tudi priložnost za osvetlitev podstati in gradnikov ekosistemske družbene ureditve ter njeno zasnovo za Slovenijo in Evropo.

Vljudno vabljeni, da se pridružite predstavitvi in pogovoru v torek, 28. marca 2023, ob 13.30 uri pridružite v predavalnici 34 na Filozofski fakulteti, Aškerčeva 2, 1000 Ljubljana.

Prosimo, da do 27. 3. 2023 svojo udeležbo potrdite na povezavi.