Nagradi Mladinskega sveta Slovenije za magistranta Filozofske fakultete

14. aprila 2023 je Mladinski svet Slovenije (MSS) podelil nagrade natečaja za najboljše diplomsko in magistrsko delo s področja mladih za preteklo leto. Magistrantka Oddelka za sociologijo in Oddelka za pedagogiko in andragogiko Filozofske fakultete Mojca Suhovršnik je prejela nagrado MSS za prvo mesto v kategoriji magistrskih del za delo z naslovom Vloga šole pri preprečevanju in reševanju problematike spolnega nasilja in nadlegovanja. Delo je zaključila pod mentorstvom doc. dr. Jasne Podreka in doc. dr. Petre Gregorčič Mrvar ter somentorstvom prof. dr. Milice Antić Gaber in prof. dr. Jasne Mažgon.

Magistrant Oddelka za slovenistiko in Oddelka za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko Filozofske fakultete Jan Černetič pa je za magistrsko delo Jezikovnostilna analiza samopredstavitvenih besedil mladih na zmenkarskem portalu Tinder v kategoriji Naj magistrska naloga prejel priznanje za izjemne naloge. Delo je nastalo pod mentorstvom prof. dr. Mojce Smolej.

Iskrene čestitke!

20. 02. 2024

Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Utrinek s srečanja s študentkami in študenti na izmenjavi
19. 02. 2024

Informativni dnevi na Filozofski fakulteti

Predstavitev študija psihologije
16. 02. 2024

Podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje

Filozofska fakulteta je prejela podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje.