Priznanje Zdravniške zbornice Slovenije za prof. dr. Andrejo Žele

V sredo, 14. 12. 2022, je prof. dr. Andreja Žele z Oddelka za slovenistiko Filozofske fakultete prejela najvišje priznanje Zdravniške zbornice Slovenije, ki ga lahko dobi nečlan Zbornice, za pomemben prispevek pri pripravi vseh potrebnih podlag za začetek izvajanja izpitov iz slovenskega jezika za tuje zdravnike v okviru Zbornice in uspešno izvajanje izpitov. Iskrene čestitke!

Foto: Matej Povše

Zadnje novice

Na Filozofski fakulteti se je zaključil projekt Posodobitev pedagoških študijskih programov

Predstavitev projekta

Univerza v Ljubljani promovirala nove doktorice in doktorje, med njimi 46 s Filozofske fakultete

Foto: STA

Na posvetu o smislu humanističnega mišljenja in humanistike

Nagovor dekanje prof. Mojce Schlamberger Brezar