Sporazum o sodelovanju s Fakulteto za perzijski jezik in literaturo Payame Noor univerze Islamske republike Irana

Podpis sporazuma o sodelovanju

4. 10. 2023 sta iranski veleposlanik nj. ekselenca Javad Kachoueian in dekanja Filozofske fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar podpisala Memorandum o sodelovanju med Filozofsko fakulteto UL in Fakulteto za perzijski jezik in literaturo Payame Noor univerze Islamske republike Irana. Na osnovi memoranduma bomo na Oddelku za azijske študije Filozofske fakultete v letnem semestru lahko ponudili tečaj perzijščine za študente, zaposlene in zunanje slušatelje.

Zadnje novice

Gostovanje dr. Filipa Hrena z Oddelka za zgodovino Hrvaške katoliške univerze v Zagrebu

Dr. Filip Hren (foto: Žiga Zwitter)

Obljube, programi in realnost slovenskega družbenega razvoja v času samostojne države