Srečanje z bruckami in bruci na Filozofski fakulteti in Univerzi v Ljubljani

Srečanje z bruckami in bruci na Filozofski fakulteti bo potekalo v ponedeljek, 3. oktobra 2022. Nove študentke in študente bodo pozdravili na posameznih oddelkih, razpored srečanj je na voljo tu.

Univerza v Ljubljani pa letos zopet organizira tradicionalno prireditev Pozdrav brucem Univerze v Ljubljani, ki bo potekala na Kongresnem trgu, in sicer v ponedeljek, 3. oktobra 2022, med 16. in 20. uro.

Dobrodošli!

*Dogodki na Filozofski fakulteti bodo fotografirani, fotografije bodo uporabljene za promocijske aktivnosti Filozofske fakultete.

28. 03. 2024

Podkast Lukavstvo uma s Primožem Krašovcem

Izšla je 12 epizoda kultnega beograjskega podkasta Lukavstvo uma.
27. 03. 2024

Izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska prejela najvišje poljsko odlikovanje za zasluge

Od leve: Andrzej Duda, Predsednik Republike Poljske, izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska, Alojz Kovšca in Andrzej Gosek, župnik (foto: Marko Jan Vukajlović)