Študenti in študentke prejeli priznanja na mednarodnem simpoziju

Študenti in študentke Filozofske fakultete so 30. oktobra 2020 na mednarodnem univerzitetnem simpoziju „LUCIAN BLAGA“ prejeli različna priznanja za prevajanje delov drame Mojster Manole (Lucian Blaga) iz romunščine v slovenščino: Lara Potočnik, prvo mesto, Neja Breskvar in Peter Černe, drugo mesto, in Julija Šuligoj, tretje mesto. Žirijo tekmovanja so sestavljale Marjeta Prelesnik Drozg, Meta Kompara in Ioana Jieanu. Iskrene čestitke!

01. 12. 2022

Doc. dr. Luka Repanšek prejel svečano listino za mlade visokošolske učiteljice in učitelje ter visokošolske sodelavke in sodelavce Univerze v Ljubljani

Doc. dr. Luka Repanšek s prejeto listino
01. 12. 2022