V iskanju Buddhe – intervju z dr. Nino Petek

Doc. dr. Nina Petek (foto: Miha Tozon)

Pri Znanstveni založbi Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani je maja izšla znanstvena monografija V iskanju Buddhe: sprehodi po krajinah budistične filozofije, ki sta jo uredila dr. Nina Petek in dr. Sebastijan Pešec (več informacij tudi tukaj). Vabimo vas, da poslušate pogovor o monografiji, budizmu in filozofiji med dr. Petek in Goranom Deklevo v oddaji Kulturni fokus (Radio Prvi).

Knjiga je na voljo v knjigarnah po Sloveniji, lahko pa si jo tudi brezplačno (kot e-knjigo) prenesete s spletne strani Založbe Univerze v Ljubljani.

Novi knjigi prof. dr. Mojce Ramšak

Naslovnici obeh knjig

Izšel je letošnji letnik revije Svetovi/Worlds

Naslovnici obeh letošnjih številk