Znanstvenoraziskovalni inštitut

Aktualni institucionalni razpisi

Obveščamo vas o naslednjih aktualnih razpisih Razvojnega sklada UL:

• Interni razpis za pripravljalno-raziskovalne projekte za namen vzpostavitve interdisciplinarnih raziskovalnih skupin. V okviru tega razpisa se bodo financirali interni dve-letni pripravljalno-raziskovalni projekti najmanj 4 članic s ciljem priprave koordinatorskega projekta na program Obzorje Evropa. Rok za prijavo je 8. maj 2024.
  • Interni razpis za pripravljalno-raziskovalne projekte za namen prijave na ERC razpise (namenjeno nosilcem projektov MSCA IF/PF, EUTOPIA-SIF, ERA Fellowships in ARIS projektov Pečata odličnosti).
  • Sofinanciranje potnih stroškov z namenom spodbujanja sodelovanja v evropskih in drugih mednarodnih raziskovalnih projektih.

Vsi interni razpisi in bolj podrobne informacije so dostopne preko intranetne strani UL.

Oddelek za muzikologijo

Strokovna služba oddelka - uradne ure (22. 4. - 26. 4.)

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

EUTOPIA Impact School za doktorske študente ali podoktorske raziskovalce

Oddelek za slovenistiko

Razpis za zaposlitev učiteljice/učitelja slovenščine na OŠ Vide Pregarc (Ljubljana Moste)