ANKETA o cepljenosti, prebolevnosti oz. testiranju

Študentke in študente vljudno prosimo za izpolnitev ankete o tem, ali ste v primeru visoko rizičnega stika izjema od karantene (ste torej bodisi cepljeni bodisi ste covid preboleli) ali ne. Ta informacija nam bo v veliko pomoč pri hitrejšem odzivanju v primeru okužb, iskanju visoko rizičnih kontaktov in ažurnem sporočanju stanja na NIJZ ter prilagajanju študijskega procesa stanju okužb.

Anketa se nahaja v VIS-u pod »Razno – Izbira skupine«. Izpolnitev ankete je popolnoma prostovoljna, neizpolnitev pa nima nobenih posledic. V primeru spremembe navedb, lahko vaš odgovor kadarkoli spremenite (na primer po cepljenju). Anketa je ustvarjena izključno za namen sporočanja prepoznanih visoko rizičnih kontaktov. Podatke bomo v skladu z Navodili posredovali NIJZ, vendar le v primeru pojava okužbe v vaši skupini pri študijskem procesu. Kratka navodila za dostop do ankete.

V primeru okužbe z virusom SARS-CoV-2, prosimo, da to sporočite na:

Izostanek od organiziranih oblik študijskega procesa zaradi okužbe ali odrejene karantene z ustreznim dokazilom opravičite pri izvajalcu oziroma izvajalki predmeta.

Hvala in ostanite zdravi!

Knjižnica Oddelka za pedagogiko v petek, 19. 3. 2024

Knjižnica Oddelka za sociologijo v petek, 29. 3. 2024

Uradne ure tajništva (25. 03. - 29. 03. 2024)

Oddelek za klasično filologijo