Brill eBook Collection in Oxford Handbooks Online – nova elektronska dostopa

Pridobili smo dostop do dveh novih elektronskih virov: Brill eBook Collection je zbirka vseh elektronskih knjig založnika Brill. Vsebuje več kot 30.000 znanstvenih in strokovnih knjig iz različnih področij raziskovanja. Prevladujejo dela s področja družboslovja in humanistike (filozofija, sociologija, teologija, pravo itd.), dostopne pa so tudi naravoslovne knjige (biologija). Dostop je omogočen do 31. 5. 2022 z lokacij Univerze v Ljubljani, CTK, NIB in NUK. Oddaljeni dostop je omogočen za študente in osebje UL, osebje CTK, NIB in NUK ter člane vse NUK. Vstopna točka    Oxford Handbooks Online je zbirka priročnikov oziroma učbenikov. Gre za eno najprestižnejših področij Oxfordovega znanstvenega založništva. Vsebuje poglobljene članke najboljših znanstvenikov in strokovnjakov. Priročniki pokrivajo različne tematike: nevroznanost, arheologijo, klasične študije, kriminologijo, ekonomijo, zgodovino, pravo, jezikoslovje, književnost, glasbo, filozofijo, naravoslovje.

Tajništvo oddelka, 24.1.2022

Bilateralne štipendije Ministrstva za šolstvo in šport Slovaške Republike

Oddelek za muzikologijo

Razpored izpitov pri doc. dr. Sukljanu v ponedeljek, 24. 1.

Sprememba GU Ana Cergol Paradiž

Taylor & Francis spletni seminarji o objavljanju

Sprememba GU Florence Lucienne Gacoin Marks

Taylor & Francis spletni seminarji o objavljanju