Referat

Cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu

Spoštovani,

z Zdravstvenega doma za študente UL so nas obvestili, da so ponovno odprli nove termine za cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu tistih študentov drugega in višjih letnikov 1. stopnje ter študentov 2. stopnje, ki zaradi epidemioloških razmer še niso opravili cepljenja proti KME, oziroma ki čakajo na 2., 3. odmerek ali na poživitveni odmerek (ne prej kot tri leta po 3. odmerku). Cepljenje proti KME je obvezno za študente, ki imajo na programu terenske vaje, in sicer za programe: Geografija, Etnologija in kulturna antropologija, Arheologija, KREOL – 2. stopnja, Umetnostna zgodovina.

Prosijo, da se na cepljenje prijavite preko povezave na njihovi spletni strani. Cepljenje bo potekalo izjemoma še v petek, 3. 12., na spletni strani pa je seznam, kaj vse prinesite s seboj.

Za več informacij se lahko obrnete na go. Valentino Slana iz ZD Aškerčeva (valentina.slana@zdstudenti.si).

Lep pozdrav,

Referat za dodiplomski študij in Referat za magistrski študij

Poletni urnik knjižnice OEiKA

GU: BlažR sprememba ure, 18.8.

Sprememba GU Mojca Belak

Sprememba GU Anne-Cecile Lamy-Joswiak

Oddelek za arheologijo

Sprememba GU Katarina Katja Predovnik