Evropska noč raziskovalcev, anketa za merjenje učinkov

Filozofska fakulteta skupaj še drugimi članicami Univerze v Ljubljani že tretjič izvaja projekt Evropska noč raziskovalcev – Humanistika, to si ti!, zato vas prosimo, da si vzamete 3 minute časa in izpolnite anonimni spletni vprašalnik.

Zanimajo nas vaša stališča o znanosti in raziskovanju nasploh, še posebej vaši pogledi na družboslovje in humanistiko. V zaključku sledi še nekaj kratkih vprašanj o Evropski uniji.

Za vaše sodelovanje se vam najlepše zahvaljujemo!

Ekipa projekta Evropska noč raziskovalcev – Humanistika, to si ti!

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov

Sprememba GU Jerica Vogel

Oddelek za arheologijo

AR1 Klasična arheologija 2