Oddelek za slavistiko

Imenovanja in nagrade Univerze v Ljubljani in Filozofske fakultete na Oddelku za slavistiko

Univerza v Ljubljani je v Tednu Univerze prof. dr. Vladimirju Osolniku za prepoznaven prispevek pri delovanju, ugledu in razvoju Univerze v Ljubljani podelila naziv zaslužni profesor Univerze v Ljubljani. Filozofska fakulteta je kolegom na oddelku letos podelila dve priznanji: dr. Tatjana Balažic Bulc je prejela priznanje Filozofske fakultete za pedagoško delo, študenta Maja Kovač in Sašo Puljarević pa sta prejemnika priznanja Filozofske fakultete za enkratni dosežek Južnoslovanski večeri.

V imenu oddelka vsem štirim iskreno čestitamo.

Oddelek za sociologijo

Dr. Kovačič - govorilne ure 08. 12. 2021

Govorilne ure pri Mirjam Mencej

Razpis in vabilo k oddaji predlogov za Keleminova priznanja na Oddelku za germanistiko s skandinavistiko in nederlandistiko

Teden odprtih vrat na Oddelku za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko za dijake in dijakinje

Oddelek za umetnostno zgodovino

Alumni

Oddelek za umetnostno zgodovino

Zaprto tajništvo 8. 12. 2021

Sprememba GU Nike Kocijančič Pokorn

Študentsko delo

GU Dejan Cigale - odpoved GU 8. 12.

Knjiga naj (raz)miga – 7. namig