Znanstvenoraziskovalni inštitut

Imenovanje ocenjevalcev prijav CELSA projektov

Univerza v Ljubljani je v skladu s podpisanim sporazumom od leta 2016 članica združenja CELSA (Central European Leuven Strategic Alliance), v okviru katerega je bil januarja 2017 ustanovljen CELSA sklad. Odbor Razvojnega sklada Univerze v Ljubljani (RSUL) vsako leto sprejme proračun, v katerem nameni sredstva za sofinanciranje CELSA projektov. Univerza v Ljubljani iz Razvojnega sklada UL vsakemu izbranemu projektu, v katerem sodeluje UL, nameni sredstva v višini do 30.000 eur za obdobje dveh let od začetka izvajanja projekta.

S strani KU Leuven smo bili pozvani k imenovanju novih ocenjevalcev Univerze v Ljubljani za potrebe razpisa CELSA sklada (CELSA Research Fund) v letu 2023.

Vsaka članica združenja CELSA mora imenovati vsaj 25 ocenjevalcev/strokovnjakov iz različnih raziskovalnih področij, ki bi bili v prihodnjem letu pripravljeni ocenjevati projektne prijave na CELSA razpis. Ocenjevanje predlogov bo potekalo na daljavo in je predvideno v drugi polovici januarja 2023.

Če bi bili pripravljeni sodelovati, vas vljudno prosimo, da izpolnite obrazec na priloženi spletni povezavi in nas hkrati tudi obvestite o interesu.

Na članico smo dolžni predlagati vsaj enega ocenjevalca oz. ocenjevalko.

Podatke je možno oddati najkasneje do četrtka, 12. 1. 2023, do 12. ure.

OGLAS ZA DELO - PricewaterhouseCoopers

Strokovna služba - Uradne ure

Strokovna služba oddelka – uradne ure

Obvestilo - strokovna služba oddelka