Oddelek za muzikologijo

Izposoja in vračanje knjižničnega gradiva po pošti ter osebno od 9. 11. 2020 dalje

V skladu z navodili UL Filozofska fakulteta ostaja zaprta za vse študente in zunanje obiskovalce, zato se bo izposoja gradiva v OHK izvajala še naprej po pošti po predhodnem dogovoru z oddelčno knjižnico ter preko osebnega brezstičnega prevzema, ravno tako v dogovoru z oddelčno knjižnico.

Stroški pošiljanja po pošti so odvisni od teže pošiljke (do 1 kg 3 EUR, od 1 do 2 kg 4 EUR, nad 2 kg 5 EUR).

Od ponedeljka, 9. 11. 2020, bo OHK svojim članom omogočala tudi osebni brezstični prevzem in vračilo gradiva izven prostorov fakultete, pred študentsko učilnico v atriju* prizidka FF (soba R1B).   Člani bodo gradivo, naročeno do 14. ure (preko COBISS+, e-pošte ali telefona), osebno lahko prevzeli naslednji delovni dan, kadarkoli  med  uradnimi urami izposojevališča (s seboj imejte izkaznico ali veljavni osebni dokument):

ponedeljek     13-17
torek                    8-12
sreda                 13-17
četrtek                 9-13
petek                 11-15

Gradivo lahko vrnete priporočeno po pošti oz. osebno od 9. 11. 2020 dalje v R1B.  Za čas, ko so knjižnice zaprte, se zamudnina ne obračunava, za ostale terjatve je možno brezgotovinsko plačilo prek spleta.

Glede možnosti čitalniške izposoje se dogovorite z oddelčno knjižnico, iz katere je gradivo. Potrudili se bomo najti najustreznejšo rešitev.

*Vhod v atrij je z Rimske ceste. Študentska učilnica je soba R1B, prva v nizu sob na vaši desni strani.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Prijava na MEM Summer Summit

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Pedagoška enota za šport