Oddelek za muzikologijo

Knjižnica Oddelka za muzikologijo v zadnjem tednu oktobra 2020

V tednu med 26. in 30. 10. 2020 bo Knjižnica Oddelka za muzikologijo, kot tudi ostale knjižnice OHK FF, zaprta za obiskovalce:

"V skladu z navodili UL je v tednu od 26. do 30. oktobra 2020 Filozofska fakulteta zaprta za vse študente in zunanje obiskovalce, zato se bo izposoja gradiva v OHK izvajala izključno po pošti po predhodnem dogovoru z oddelčno knjižnico. Stroški pošiljanja so odvisni od teže pošiljke (do 1 kg 3 EUR, od 1 do 3 kg 4 EUR, nad 2 kg 5 EUR). Tudi vračanje gradiva je mogoče samo po pošti s priporočeno pošiljko. Za čas, ko so knjižnice zaprte, se zamudnina ne obračunava, za ostale terjatve je možno brezgotovinsko plačilo prek spleta."

V tem tednu bomo v naši knjižnici naročeno gradivo oddali na pošto v torek in petek. Naročila preko COBISSa (rezervacije v COBISS+) ali elektronske pošte (peter.grum@ff.uni-lj.si) oddajte do 12. ure.

Peter Grum, bibl.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Prijava na MEM Summer Summit