Znanstvenoraziskovalni inštitut

Komplementarno financiranje v okviru inštrumenta TEAMING

V okviru delovnega programa Širjenje sodelovanja in krepitve evropskega raziskovalnega prostora 2021–2022 se bo nadaljevalo financiranje inštrumenta TEAMING, ki je namenjen vzpostavitvi ali nadgradnji centrov odličnosti.

V okviru javnega razpisa HORIZON –WIDERA – 2022- ACCESS -01-01-two stage: Teaming for Excellence, ki je trenutno odprt, je razvidno, da bo v postopku dvofaznega ocenjevanja obvezno komplementarno financiranje iz drugih virov (nacionalnih, regionalnih, ESIF  sredstev ali zasebnih virov).

Želeli bi vas obvestiti, da Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport v okviru načrtovanja sredstev evropske kohezijske politike 2021–2022 načrtuje tudi sredstva za komplementarno financiranje uspešnih prijav. Komplementarno financiranje bo zagotovljeno v skladu z razpoložljivimi proračunskimi zmožnostmi.

V kolikor bo Program za izvajanje evropske kohezijske politike 2021-2027 potrjen, se bo poleg pogojev iz delovnega programa, pri komplementarnem financiranju moralo zagotoviti še najmanj:

• skladnost projekta s ciljem politike 1 ter specifičnimi cilji programa EKP
  • skladnost projekta s Strategijo pametne specializacije.

Poletni urnik knjižnice OEiKA

Oddelek za muzikologijo

Oddelčno tajništvo - uradne ure (22.8. - 26.8.)

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Mednarodna pisarna

Štipendije DAAD

Referat

Drugi prijavni rok – dodiplomski študij (1. stopnja)