MIGRACIJA ELEKTRONSKE POŠTE - pomembno obvestilo za študente in študentke

Univerza v Ljubljani bo v noči med 14. 7. 2022 in 15. 7. 2022 prenesla študentsko pošto s ponudnika Gmail v storitev Exchange Online.

Do svoje pošte na UL bodo študenti in študentke lahko dostopali preko vseh aplikacij, ki podpirajo Exchange online protokol, ne pa več na obstoječi način prek Gmaila.

Celotna vsebina nabiralnika, ki jo študenti in študentke imajo sedaj v storitvi Gmail bo avtomatsko prenesena v novi nabiralnik na Exchange Online. V vse storitve O365 se študenti in študentke prijavljajo s svojo identiteto UL, ki je oblike ab1234@student.uni-lj.si, v povezavi z zaupnim geslom. Velikost novega predala je 100 GB. Pri tem veljajo pravila primerne rabe elektronske pošte.

Navodila, kako nastaviti svoje aplikacije od 15. 7. 2022 dalje (navodila za nastavitev poštnih odjemalcev) so za posamezno stopnjo na voljo na povezavah v nadaljevanju.

1.stopnja  (zavihek: Uradne oblika komuniciranja s študenti in študentkami na FF)

2.stopnja (zavihek: Uradne oblika komuniciranja s študenti in študentkami na FF)

3.stopnja (zavihek: Uradne oblika komuniciranja s študenti in študentkami na FF)

Nova storitev Exchange Online omogoča bolj zanesljivo in varno komunikacijo znotraj Univerze v Ljubljani.

Obvestilo o odprtih razpisih Razvojnega sklada UL v letu 2023

Znanstvenoraziskovalni inštitut

Novosti pri ocenjevanju aktivnosti bilateralnega sodelovanja in bilateralnih raziskovalnih projektov

Znanstvenoraziskovalni inštitut