Znanstvenoraziskovalni inštitut

Objava 1. razpisa programa Interreg ALPSKI PROSTOR 2021 - 2027

Objavljen je bil 1. razpis programa Interreg Alpski prostor 2021-2027.

Za standardne projekte je na voljo približno 25  milijonov EUR ESRR, stopnja sofinanciranja je 75%. Skupna vrednost posameznega projekta je med 1 in 3 milijoni EUR. Izbor projektov bo potekal v dvostopenjskem postopku. Razpis za tovrstne projekte bo odprt do 28. februarja 2022.

Za projekte manjše vrednosti je v sklope tega razpisa na voljo približno 5  milijonov EUR ESRR, stopnja sofinanciranja je 75 %. Skupna vrednost posameznega projekta je med 0,25 in 0,75  milijona EUR. Izbor projektov bo potekal v enostopenjskem postopku. Razpis bo odprt do 22. aprila 2022.

Kontaktna oseba za prijavo na razpis in pomoč ob prijavi: Ema Karo (Ema.Karo@ff.uni-lj.si, 01 241 1084).

Poletni urnik knjižnice OEiKA

tajništvo - uradne ure (16. 8. do 19. 8. 2022)

Vabilo k prijavi na razpis za priznanja PI in SLODRE na področju vzgoje in izobraževanja

Vpis na kreditno ovrednoteno obštudijsko dejavnost Centra za obštudijsko dejavnost Univerze v Ljubljani