Znanstvenoraziskovalni inštitut

Objava javnega razpisa za zbiranje predlogov projektov v okviru programa INTERREG SREDNJA EVROPA

V ponedeljek, 15. novembra 2021, je bil objavljen prvi razpis za zbiranje predlogov projektov v okviru programa transnacionalnega sodelovanja Interreg SREDNJA EVROPA v obdobju 2021–2027. V okviru prvega razpisa s proračunom v višini 72 milijonov EUR, ki bo podpiral organizacije pri reševanju skupnih izzivov srednjeevropskih regij in mest, so razpisane štiri prioritete:

• Prioriteta 1: Sodelovanje za pametnejšo Srednjo Evropo (22 milijonov EUR)
  • Prioriteta 2: Sodelovanje za bolj zeleno Srednjo Evropo (36 milijonov EUR)
  • Prioriteta 3: Sodelovanje za boljšo povezanost v Srednji Evropi (7 milijonov EUR)
  • Prioriteta 4: Krepitev vodenja za izboljšanje teritorialnega razvoja v Srednji Evropi (7 milijonov EUR)

Upravičeni prijavitelji: na razpis se lahko prijavijo pravne osebe javnega in zasebnega prava iz upravičenih držav oz. regij Srednje Evrope (Avstrija, Hrvaška, Češka, Madžarska, Poljska, Slovaška, Slovenija in določene regije v Nemčiji in Italiji).

Delež sofinanciranja, ki ga bo zagotovil European Regional Development Fund (ERDF), je 80 %. Partnerji  morajo zagotoviti ostalo potrebno sofinanciranje.

Povezava na razpis: spletna stran razpisatelja.

Rok za oddajo prijav: sreda, 23. februar 2022.

Kontaktna oseba za prijavo na razpis in pomoč ob prijavi: Ema Karo (Ema.Karo@ff.uni-lj.si, 01 241 1084).

Poletni urnik knjižnice OEiKA

tajništvo - uradne ure (16. 8. do 19. 8. 2022)

Vabilo k prijavi na razpis za priznanja PI in SLODRE na področju vzgoje in izobraževanja

Vpis na kreditno ovrednoteno obštudijsko dejavnost Centra za obštudijsko dejavnost Univerze v Ljubljani