Znanstvenoraziskovalni inštitut

Objavljena spletna stran za mednarodne študente podiplomskega študija, ki izvajajo raziskave na izraelskih akademskih ustanovah

Veleposlaništvo Republike Slovenije v Tel Avivu je prejelo vabilo fundacije Azrieli in njihovega štipendijskega programa, s katerim obveščajo o začetku delovanja spletne strani  Podoktorand v Izraelu, ki je bila razvita v sodelovanju z omenjenim programom in s  Svetom za visoko šolstvo v Izraelu.

Spletno mesto služi kot stičišče za mednarodne študente podiplomskega študija pri izvajanju raziskav na izraelskih akademskih ustanovah. Na platformi so dostopne informacije o štipendijah, kakor tudi navodila za iskanje stanovanj v največjih izraelskih mestih v Izraelu. Na enem mestu so na voljo informacije glede delovanja bank, zdravstvenega sistema in drugi uporabni podatki. Bazo nameravajo v prihodnosti še razširiti in nadgraditi ter vključiti področje družboslovja in humanistike.

Oddelek za sociologijo

Alumni FF - vabilo

Sprememba GU Vesna Lazović

Sprememba GU Nike Kocijančič Pokorn

Oddelek za muzikologijo

Oddelčno tajništvo- uradne ure (26. 2. -1. 3.)

Oddelek za psihologijo

Uradne ure tajništva oddelka za psihologijo