Znanstvenoraziskovalni inštitut

Omejitev sodelovanja na ravni UL – razpisa SVRK, Norveški finančni mehanizem – nove informacije

Na podlagi obvestila, ki smo ga včeraj prejeli s strani SVRK, lahko članice Univerze v Ljubljani v razpisih Javni razpis za sofinanciranje projektov v okviru programa Izobraževanje – krepitev človeških virov  in Javni razpis za sofinanciranje projektov v okviru programa Blaženje podnebnih sprememb in prilagajanje nanje, Norveškega finančnega mehanizma 2014–2021 oziroma Finančnega mehanizma EGP 2014–2021 z rokom oddaje prijav 30. september 2021 izjemoma sodelujejo v svojem imenu in za svoj račun. Omejitev sodelovanja prijavitelja (nosilca projekta) se prenese na raven članice UL.

Na UL FF so kapacitete že zapolnjene. Ob morebitnem interesu za skupno prijavo, prosim, kontaktirajte ZIFF (Ema Karo: Ema.Karo@ff.uni-lj.si).

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav predmetov

Obvestilo za študentke in študente etnologije in kulturne antropologije

GU Danica Čerče

Prevajalnica 2021