Povabilo k oddaji predlogov za spletni katalog linije priložnostnih daril Republike Slovenije pod okriljem blagovne znamke Made in Slovenia

Center za kreativnost/MAO vabi k sodelovanju pri oddaji predlogov za spletni katalog linije priložnostnih daril Republike Slovenije pod okriljem blagovne znamke Made in Slovenia, katerega cilja sta identifikacija in strokoven izbor izdelkov slovenskih ustvarjalcev, oblikovalcev, avtorjev, organizacij ali podjetij. Vrhunski slovenski proizvodi, predstavljeni v katalogu, bodo odražali vizualno in oblikovno odličnost, bogato kulturno, gospodarsko, okoljsko, tehnološko ali družbeno identiteto in dediščino Republike Slovenije ter nacionalno znamko I Feel Slovenia in Made in Slovenia. Spletni katalog bo objavljen predvidoma v začetku jeseni 2024.

Več informacij

Sprememba GU Jerica Mrak Pestotnik

Urnik knjižnice/ tajništva oddelka med 20. 5. in 24. 5. 2024

Oddelčna strokovna služba, 22. 5. 2024