Znanstvenoraziskovalni inštitut

Povračilo stroškov poti RSUL za udeležbo na dogodku za ključne tehnologije Obzorja Evropa

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost obvešča o dogodku za ključne tehnologije Obzorja Evropa (EU Brokerage Event on Key Enabling Technologies in Horizon Europe), ki bo potekal 10. novembra v Strasbourgu (Francija). Dogodek je odlična priložnost za mreženje in izmenjavo idej za skupne prijave na Obzorje Evropa (tudi EIT in EIC razpise). Več informacij o dogodku izvolite preko priložene spletne povezave.

Rok za prijavo na dogodek je 8. 11. 2022, vendar je interes za dogodek običajno velik, zato se je priporočljivo čim prej prijaviti.

Iz Razvojnega sklada Univerze v Ljubljani (RSUL) bo UL  trem  raziskovalcem ali raziskovalkam iz različnih članic, ki se prvi prijavijo z e-pošto na naslov eusklad@uni-lj.si, financirali potne stroške do višine 1.000 EUR.

Rok za oddajo interesa je 13. 10. 2022 do 12.00 ure.

Knjižnica Oddelka za pedagogiko v petek, 19. 3. 2024

Knjižnica Oddelka za sociologijo v petek, 29. 3. 2024

Uradne ure tajništva (25. 03. - 29. 03. 2024)

Oddelek za klasično filologijo