Poziv študentom, ki bi sodelovali pri anketiranju

Projekt Evropska noč raziskovalcev – Humanistika, to si ti! vljudno vabi k sodelovanju študentke in študente za sodelovanje pri anketiranju v živo v treh terminih: 15. 9., 30. 9. in 17. 10. 2022. Urnik anketiranja je od 10.00 do 18.00 ure. Anketiranje bo potekalo z vnaprej pripravljenimi vprašalniki. Plačilo bo preko ŠS v višini 6,17 eur/uro bruto. Sodelujoči prejmete potrdilo o sodelovanju pri projektu Evropska noč raziskovalcev – Humanistika, to si ti!, ki ga financira EU. Prijave sprejemamo na noc.raziskovalcev@ff.uni-lj.si s pripisom »Anketiranje«. Vljudno vabljeni, čaka vas lepa Noč!

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov

Sprememba GU Jerica Vogel

Oddelek za arheologijo

AR1 Klasična arheologija 2