Oddelek za slavistiko

Predavanja prof. dr. Jana Malure z Oddelka za češko književnost in literarno vedo Filozofske fakultete Univerze v Ostravi

Vljudno vabimo na predavanja prof. dr. Jana Malure z Oddelka za češko književnost in literarno vedo Filozofske fakultete Univerze v Ostravi (Češka).

V ponedeljek, 9. 5. 2022, ob 13.00 (učilnica 4-Tobačna), bo predavanje »Uglasbena poezija in kantavtorji v sodobni češki kulturi«. V četrtek, 12. 5. 2022, sledita predavanji »Ostrava kot literarno mesto: raziskava literarnega prostora, literarna geografija in literarni turizem« ob 11.20 (učilnica 2-Tobačna) in »Prihod rodu Čehov in nastanek češkega naroda po najstarejših legendah, mitih in kronikah« ob 13.00 (učilnica 3-Tobačna). Predavanja bodo v češčini, četrtkovo predavanje ob 13. uri bo dopolnjeno s slovenskim izročkom.

Informacije glede vpisov, zaključevanja in nadaljevanja študija ter menjav izbirnih predmetov

Oddelek za slavistiko

Sprememba GU Branka Kotnik

Nova skupina za vaje iz Angleškega oblikoslovja