Prednovoletna anketa

Draga študentka, dragi študent geografije,

ob koncu koledarskega leta te tradicionalno vabimo, da nam sporočiš svoja mnenja o oddelku v preteklem letu in  želje o oddelku v prihodnjem letu! Odgovore na ankete vedno podrobno preberemo in jih poskušamo v čim večji meri upoštevati. Z dolgoletnim izvajanjem tovrstnih anket, konstruktivnimi študentskimi predlogi ter poskušanjem njihovega reševanja smo zgled marsikateremu drugemu oddelku na fakulteti in univerzi!

Anketa je anonimna - prosimo te za iskrene in konstruktivne odgovore! Za odgovore se ti vnaprej zahvaljujemo!

Rezultati ankete bodo na kratko predstavljeni na tradicionalni čajanki v sredo 21.12.2022 ob 17h. Pridružujemo se akciji za zmanjševanje uporabe plastike - čaj ti bomo postregli v neplastični šalčki, ki jo prineseš s seboj!

Člani Oddelka za geografijo FF UL

Službena odsotnost izr. prof. dr. Bartulović

Na Gimnaziji Moste iščejo profesorja_ico slovenščine

Osrednja humanistična knjižnica