Znanstvenoraziskovalni inštitut

Razpis Erasmus+ 2022

Evropska komisija je v sredo, 24. novembra 2021, objavila razpis Erasmus+ 2022. Razpisni rok za partnerstva za sodelovanje je 23. marec 2022.

Na spletni strani razpisa lahko preverite razpisno dokumentacijo in roke za prijavo ter prelistate vodnik za prijavitelje

Znani so tudi že datumi pripravljalnih seminarjev, ki jih v sklopu Razpisa Erasmus+ 2022 načrtuje CMEPIUS, ki je skrbnik aktivnosti za področje izobraževanja in usposabljanja.

Kontaktna oseba za prijavo na razpis in pomoč ob prijavi: Ema Karo (Ema.Karo@ff.uni-lj.si, 01 241 1084).

Poletni urnik knjižnice OEiKA

tajništvo - uradne ure (16. 8. do 19. 8. 2022)

Vabilo k prijavi na razpis za priznanja PI in SLODRE na področju vzgoje in izobraževanja

Vpis na kreditno ovrednoteno obštudijsko dejavnost Centra za obštudijsko dejavnost Univerze v Ljubljani