Razpis za priznanja Študentskega sveta Filozofske fakultete

Študentski svet Filozofske fakultete je na 7. redni seji, 28. junija 2022, razpisal postopek zbiranja predlogov za prejemnike priznanj ŠS FF, in sicer za:
− priznanje za nadpovprečno uspešno pedagoško delo,
− priznanje za udejstvovanje na področju študentskega organiziranja in obštudijskih dejavnosti,
− priznanje za študijske dosežke,
− priznanje za posebne dosežke,
− priznanje za nadpovprečno strokovno delo.
Prejemnike priznanj lahko predlaga katerikoli študent FF UL, prav tako pa dekanja, prodekani, tajnica fakultete in predstojniki oddelkov.
Predlog s pisno obrazložitvijo pošljite po pošti na naslov: Filozofska fakulteta UL, Študentski svet, Komisija za priznanja; Aškerčeva 2, 1000 Ljubljana s pripisom ''priznanja ŠS FF'' ali po elektronski pošti na naslov: studentski.svet@ff.uni-lj.si.
Rok za oddajo predlogov je 31. avgust 2022. Podeljevanje priznanj ŠS FF ureja priloženi Pravilnik o podeljevanju priznanj ŠS FF.

Poletni urnik knjižnice OEiKA

tajništvo - uradne ure (16. 8. do 19. 8. 2022)

Vabilo k prijavi na razpis za priznanja PI in SLODRE na področju vzgoje in izobraževanja

Vpis na kreditno ovrednoteno obštudijsko dejavnost Centra za obštudijsko dejavnost Univerze v Ljubljani