Razpis za študente magistrskega študija, ki želijo postati »mladi opazovalci« pri ocenjevanju predlogov programa Obzorje Evropa

Evropska komisija je objavila razpis za študente magistrskega študija, ki bi želeli postati »Mladi opazovalci« pri ocenjevanju projektnih predlogov programa Obzorje Evropa. Razpis bo odprt do 14. decembra 2022. »Mladi opazovalci« bodo sodelovali pri ocenjevanju predlogov z vseh področij znanosti od družboslovja in humanistike do naravoslovja in tehnike.

Izbrani kandidati bodo lahko opazovali delo neodvisnih strokovnjakov, ki ocenjujejo projektne predloge v izredno konkurenčnem okolju. To je edinstvena priložnost za pridobitev znanja in veščin, ki so pomembne za ocenjevanje projektih predlogov, ter se hkrati seznanili z možnostmi financiranja projektov v okviru programov EU. Pridobljena znanja in spretnosti lahko nato nadalje uporabijo za svoj karierni razvoj. V primeru izbora bodo vsi sodelujoči prejeli certifikat »Mladi opazovalec«, ki ga podeljuje Evropska komisija.

Koristne informacije:

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Možnost opravljanja delovne prakse na Mirovnem inštitutu

Oddelek za psihologijo

Sprememba govorilnih ur - dr. Cirila Peklaj

Delavnica: Reševanje kolesarskega infrastrukturnega izziva v urbanem območju

Oddelek za sociologijo

Knjižnica Oddelka za sociologijo

Skrajšan urnik Knjižnice Oddelka za arheologijo, 23.–2. 6. 2022

Knjižnica Oddelka za arheologijo bo v petek, 20. 5. 2022, zaprta

Oddelek za slavistiko

Preizkusno predavanje slovaške lektorice Mgr. Hane Lacove