Oddelek za azijske študije

Spletni simpozij: Vzhodna Azija: Pandemija COVID, etika globalnega humanizma in usoda kulturnih dediščin

Članice in člani Oddelka za azijske študije Filozofske fakultete in programske skupine Azijski jeziki in kulture organizirajo simpozij z naslovom Vzhodna Azija: Pandemija COVID, etika globalnega humanizma in usoda kulturnih dediščin. S simpozijem, ki bo potekal v soorganizaciji Raziskovalnega centra za Vzhodno Azijo (EARL), bodo obeležili četrt stoletja obstoja Oddelka za azijske študije na Filozofski fakulteti UL.

Zaradi pandemije COVID-19 bo simpozij potekal v spletni obliki, in sicer na obroke, torej vsak petek od 26. februarja do 2. aprila 2021.

Več o dogodku tu.

Oddelek za sociologijo

Dr. Kovačič - govorilne ure 08. 12. 2021

Govorilne ure pri Mirjam Mencej

Razpis in vabilo k oddaji predlogov za Keleminova priznanja na Oddelku za germanistiko s skandinavistiko in nederlandistiko

Teden odprtih vrat na Oddelku za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko za dijake in dijakinje

Oddelek za umetnostno zgodovino

Alumni

Oddelek za umetnostno zgodovino

Zaprto tajništvo 8. 12. 2021

Sprememba GU Nike Kocijančič Pokorn

Študentsko delo

GU Dejan Cigale - odpoved GU 8. 12.

Knjiga naj (raz)miga – 7. namig