Oddelek za geografijo

Študentska konferenca o trajnostnem razvoju v okviru zveze EUTOPIA - Zadnji poziv za prijave

Oddelek za geografijo UL FF sodeluje skupnosti šestih evropskih univerz povezanih v zvezo EUTOPIA, namen katere je spodbuditi mobilnost študentov in akademikov z novimi načini skupnega poučevanja in učenja ter čezmejnega sodelovanja.

Del sodelovanja je tudi mednarodna študentska konferenca na temo trajnostnega razvoja, ki bo potekala od 30. junija do 2. julija 2021. Vsi zainteresirani študenti ste vabljeni k aktivnemu sodelovanju pri organizaciji konference ali z vsebinskimi prispevki.

Podaljšan rok za prijavo prispevkov je četrtek, 13. maj.

Več informacij najdete v priloženem dokumentu in na strani zveze: https://eutopia-university.eu/2020-11-16-geography-environment-and-sustainability/

EUTOPIA-Summer-Conference-CALL-CONTRIBUTIONS-v2.pdf

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Sprememba GU Martin Anton Grad