Študentsko delo v Tehniškem muzeju Slovenije

V Tehniškem muzeju Slovenije iščejo študentko/študenta za delo z muzejsko dokumentacijo, digitalizacija (vpisovanje podatkov v bazo).

Pogoj je računalniška pismenost, natančnost in vestnost pri delu. Zaželene delovne izkušnje. Delo bo trajalo približno dva meseca, v dopoldanskem času, 8 urni delovnik. Potekalo bo v muzeju v Bistri pri Vrhniki in v Pivki. Pričetek dela takoj.

Plačilo preko študentke napotnice, neto urna postavka: 4,98 EUR.

Vsi, ki si želite pridobiti delovne izkušnje v muzeju,  pošljite prošnjo na: bostjan.troha@tms.si, najkasneje do 12. 10.2021

Sprememba GU Olga Markič

Vabilo na 17. Pohod humanosti

Povabilo k sodelovanju pri izobraževalno-mentorskem programu Kreativni inkubator