Oddelek za muzikologijo

Testni dostop do zbirke ARTSTOR

Do 30. 6. 2021 je omogočen testni dostop do zbirke Artstor. Digitalna knjižnica Artstor obsega slikovno in drugo multimedijsko gradivo različnih področij iz zanesljivih virov, s kakovostnimi metapodatki knjižničarjev, kuratorjev zbirk, ustanov in umetnikov. Vključenih je 300 različnih javnih in inštitutskih zbirk. Gradivo lahko pregledujete po zbirkah, po področjih, po geografski lokaciji ali po učnih virih.

Digitalna knjižnica Artstor je vključena tudi v JSTOR, kar omogoča, da je gradivo  iz Artstora najdljivo tudi v JSTOR-u.

Povezava na oddaljeni dostop do zbirke je tu, več o Artstoru in testnem dostopu pa na C19 Artstor Complimentar.

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Referat, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Prijava na MEM Summer Summit

Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Pedagoška enota za šport