Vabilo: Mestni inkubator x Mladi Rog

Imaš idejo, pa ne veš, kako začeti? Ne veš točno, če imaš idejo, ampak se ti zdi vredno poskusiti? Tvoja ideja potrebuje razjasnitev, usmeritev, podporo, naslednji korak? Si želiš mentorske in finančne podpore za svojo idejo? Prijavi se v program Mestni inkubator x Mladi Rog za uresničevanje idej mladih.

Ideje, ki jih iščejo, so lahko: zamisli, projekti, storitve, prototipi, programi, pobude, spremembe, akcije, inovacije, drugo.

Mestni inkubator x Mladi Rog mladim nudi: znanje, možnost mentorstva in finančne podpore, možnost uporabe produkcijskih labov Centra Rog, dostop do coworking prostora Mladi Rog, spoznavanje novih ljudi, povezovanje z drugimi uresničevalci idej, promocijo ideje.

Rok prijave: najkasneje do 6. 10. 2024 ob polnoči

Datumi obveznih delavnic v Ljubljani: 14. 10. 2024 / 17. 10. 2024 / 19. 10. 2024 (10h–14h)

Sklad za ideje: 30.000 evrov

Prijavnica

Vse o poteku programa najdete na tej povezavi.

Sprememba GU Tajan Trobec

Sprememba GU Martin Anton Grad

Govorilne ure v zimskem semestru in sprotne spremembe (Trobec)

Začetek obveznosti v zimskem semestru – Trobec (GNN, GIPO)