Vabilo za mlade na usposabljanje na področju enakosti spolov

Zavod Krog med 25. in 29. novembrom v Ljubljani organizira usposabljanje na področju enakosti spolov.

Dijaki in dijakinje, študenti in študentke ter vsi ostali mladi, ki si prizadevate za doseganje enakosti spolov v družbi, ki vas ta tema zanima in bi se radi na tem področju udejstvovali tudi v prihodnje!

Ne zamudite priložnosti za prijavo na usposabljanje o enakosti spolov, ki ga Zavod Krog izvaja v okviru projekta »Za njeno boljšo prihodnost - mladi za enakost spolov in enake možnosti«. Teme usposabljanja bodo enakost spolov, spolni stereotipi, nasilje na podlagi spola, pravice žensk in deklet, boj za enakost spolov skozi zgodovino, ženske v medijih in kulturi, znanosti. Predavale bodo predavateljice iz Turčije in Slovenije, predstavljeni bodo projekti, katerih cilj je opolnomočenje žensk v znanosti, tehnologiji, inženiringu in matematiki, organiziran pa bo tudi izlet v kraje, pomembne v zgodovini Slovenk.

Kdaj?
Od 25. do 29. novembra 2022 v Ljubljani

Kje?
Ljubljana, Hostel Celica

Kdo bodo udeleženci?

Usposabljanja se bo udeležilo skupaj okoli 25 udeleženk_cev iz Slovenije, Turčije, Egipta in Libanona.

Jezik usposabljanja

Angleščina.

Rok za prijavo?
Prijaviš se lahko do petka 11. novembra 2022. Povezavo na prijavnico najdeš TUKAJ