Referat

Vprašalnik o percepciji evropskega visokošolskega prostora in bolonjskega procesa

Skupina za spremljanje bolonjskega procesa prosi študente in zaposlene, da v vprašalniku o percepciji evropskega visokošolskega prostora in bolonjskega procesa prispevate svoje mnenje in izkušnje ter tako pomagate izboljšati njihovo delovanje.

Dopis Skupine za spremljanje bolonjskega procesa tako nagovarja potencialne anketirance:

Kaj veste in kaj menite o evropskem visokošolskem prostoru (EHEA) ter bolonjskem procesu?
Izpolnite našo anketo in nam pomagajte razumeti, kako številni akterji v visokošolskih skupnostih dojemajo EHEA in njegovo delovanje - pomagajte nam postaviti ključna vprašanja oz. opozoriti na izzive, o katerih je koristno razpravljati in nam s tem tudi pomagajte, kako se lahko vključimo v tesnejši dialog. Pomagajte nam bolje komunicirati o visokošolski politiki in razvoju ter delite svoje ideje o tem, katere dejavnosti so zaželene in potrebne ter kako okrepiti sodelovanje in povezovanje.

Hvala za vaš čas in dragocene prispevke!

Knjižnica – poletni delovni čas (26. 6.–20. 9. 2024)

Strokovna služba oddelka – uradne ure (24.–28. 6. 2024)

Sprememba GU Lilijana Burcar

Sprememba GU Simon Kušar