Poletna doktorska šola 2020 ESA

21. in 22. septembra 2020 bo na Oddelku za sociologijo Filozofske fakultete potekala Poletna doktorska šola z naslovom Izboljšati sociologijo – Okrepiti sociologinje in sociologe, ki jo organizira Evropska sociološka zveza. V tem času bo 26 doktorskih študentk in študentov iz 12 držav predstavljalo svoje prispevke, ki merijo na objavo v prestižnih znanstvenih revijah. Z njimi bodo razpravljali profesorji in profesorice iz različnih držav: Marta Soller Gallart (predsednica ESA), Apostolos G. Papadopoulos, Sanna Aaltonen, Lígia Ferro, Dilek Cindoglu, Lynn Jamieson, Sanna Aaltonen in profesorica naše fakultete Milica Antić Gaber, ki je tudi direktorica letošnje poletne šole, ter urednika revij European Sociology Michalis Lianos in European Journal of Cultural and Political Sociology Paul Blokker.

ponedeljek, 19. 10. 2020
Oddelek za slavistiko, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani
četrtek, 03. 09. 2020
Oddelek za arheologijo
sreda, 26. 08. 2020

© Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Vse pravice pridržane.

Iščem ...