Predstavitev monografije Akademija za glasbo Univerze v Ljubljani – 80 let

Akademija za glasbo Univerze v Ljubljani in Znanstvena založba Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani vljudno vabita na predstavitev monografije Akademija za glasbo Univerze v Ljubljani – 80 let, ki bo v petek, 25. septembra 2020, ob 11.00 uri v Veliki dvorani Palače Kazina na Kongresnem trgu 1 v Ljubljani. Monografijo bo v pogovoru s prof. dr. Leonom Stefanijo predstavila avtorica prof. dr. Darja Koter, o sami izdaji bosta spregovorila tudi sozaložnika, prof. Marko Vatovec, dekan Akademije za glasbo Univerze v Ljubljani ter dr. Matevž Rudolf, vodja Znanstvene založbe Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani. Udeležbo na dogodku je potrebno potrditi na elektronskem naslovu peter.strbenk@ag.uni-lj.si.

Prenesi letak

Prenesi vabilo

Povezava do ogleda dogodka v živo

ponedeljek, 19. 10. 2020
Oddelek za slavistiko, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani
četrtek, 03. 09. 2020
Oddelek za arheologijo
sreda, 26. 08. 2020

© Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani, Vse pravice pridržane.

Iščem ...