Fabula v teoriji

V sklopu letošnjega teoretičnega sklopa Festivala literature Fabula se v naslednjih dneh organizira dva dogodka, za katere ogled menimo, da bi študentom koristil, saj bodo sodelovali izjemni filozofi in misleci našega časa.

V soboto, 4.septembra, ob 20. uri bo v Cankarjevem domu potekala razprava z dr. Karlom Schlöglom in dr. Jožetom Pirjevcem.

V torek, 7. septembra, ob 20 uri v bo Cankarjevem domu razprava z dr. Umbertom Galimbertijem in dr. Matejko Grgič.

Brezplačne vstopnice lahko prevzamete na blagajni Cankarjevega doma.

Za vse obiskovalce velja PCT pogoj.

Obvestilo o odprtih razpisih Razvojnega sklada UL v letu 2023

Znanstvenoraziskovalni inštitut

Novosti pri ocenjevanju aktivnosti bilateralnega sodelovanja in bilateralnih raziskovalnih projektov

Znanstvenoraziskovalni inštitut