Oddelek za slavistiko

Ponudba izbirnih predmetov Oddelka za slavistiko FF UL

Na Oddelku za slavistiko FF UL v akademskem letu 2020/2021 ponujamo pester izbor zunanjih izbirnih predmetov, ki jih lahko poleg študentov slavistike vpišejo tudi študentje drugih oddelkov na Filozofski fakulteti ali pa študentje drugih članic Univerze v Ljubljani.

Izbirate lahko strokovne jezikoslovne, literarne ali kulturološke predmete s področja slovanskih jezikov in književnosti, v ponudbi so tudi lektorati slovanskih jezikov – češčine, bolgarščine, hrvaščine in srbščine, makedonščine, poljščine, ruščine ter slovaščine na osnovni ali izpopolnjevalni ravni.

Ponudbo in predstavitve izbirnih predmetov na Oddelku za slavistiko v akademskem letu 2020/21 si lahko ogledate v pripetih datotekah.

Več informacij in urnik na spletni strani Filozofske fakultete.

V primeru dodatnih vprašanj se lahko obrnete na tajništvi Oddelka za slavistiko ali na izvajalca predmeta.

Sprememba GU Maja Malec

Oddelek za umetnostno zgodovino